آذری‌جهرمی:‌ چرا برای استقلال کری نخوانم؟ | هشت این تیم گروی نُه آن است | فحشش را من می‌خورم، شما ناراحت نباشید!

وزیر ارتباطات در خصوص اینکه آیا نمی‌خواهد از هواداران استقلال عذرخواهی کند، گفت: چرا باید عذرخواهی کنم؟ مگر توهین کردم؟

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی خبر تصویری به نقل از همشهری‌آنلاین کری‌خوانی دیشب وزیر ارتباطات برای  استقلال با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی روبه‌رو شد. کار به جایی رسید که رئیس هیات مدیره استقلال هم در پیامی به این ماجرا واکنش نشان داد. اما محمدجواد آذری‌جهرمی در خصوص استوری که شب گذشته منتشر کرد و باعث ناراحتی هواداران و پیکشوستان استقلال شده است در گفت‌وگویی رادیویی اظهار کرد: بروید تفکراتتان را عوض کنید. کری خواندن من ربطی به فوتبال ندارد. وزیر که صبح تا شب در لباس وزیر نیست. من وزیر هستم و البته یک شهروند. من هم می‌توانم در حوزه ورزش هم اظهار نظر کنم. این تفکر پیرمردانه را کنار بگذارید. همه اعم از گزارشگران و کارشناسان… نظر دارند. کجای دنیا این‌گونه است؟ من نظر ورزشی‌ام را در کمال احترام گفتم، مردم کری می‌خوانند اما نمی‌دانم چرا ناراحت هستید؟

وی در خصوص اینکه یک توئیت فردی مثل وزیر جو را به هم می‌ریزد، گفت: مگر چه اتفاقی رخ داده است؟ یک تیم قهرمان شده است، ما هم حرف زدیم. فحشش را به من می‌خواهند بدهند، چرا شما ناراحت هستید؟ من حرفم را مؤدبانه و محترمانه زدم. اینکه فحش می‌دهند تقصیر من نیست.

وزیر ارتباطات در خصوص  اینکه با این اظهار نظر فضایی دوقطبی ایجاد کرد، گفت: اصل اساس ورزش دو قطبی است. فوتبال را برای کری خواندن گذاشته‌اند.جریانات سیاسی باعث می‌شوند که دو تیم وحدت داشته باشند. همواره این دو تیم رقیب هم هستند، من هم یک شهروند هستم. حرف من تاثیرگذار است ولی دیگری هم حرف زده و جواب داده، ایرادش چیست؟ شما در شبکه رادیویی کری نمی‌خوانید؟ شما در آنتن زنده هر کری علیه من خواندند پخش کنید ولی من ایراد نمی‌گیرم. اگر ورزش را به جوان‌ها بدهند همه چیز خوب می‌شود و اینگونه نمی‌شود که استقلال در عرصه مدیریتی هشتش گروی نهش نباشد.

آذری‌جهرمی که با برنامه آفساید شبکه رادیویی جوان صحبت می‌کرد در خصوص اینکه هواداران استقلال می‌گویند شما و وزارت ارتباطات از پرسپولیس حمایت می‌کنید، گفت: سند این حرف کو؟ اگر ۵۰ درصد مردم پرسپولیسی هستند و ۵۰ درصد استقلالی باید کری خوانده شود. چرا شما فکر می‌کنید من باید حرفی بزنم که همه قبول کنند؟ در دولت آدم‌های بزرگ‌تر از وزیر هم استقلالی هستند، چه ایرادی دارد؟ اصلا استقلال و پرسپولیس بیایند منابع درآمدی خود را شفاف کنند آن وقت ببینید هزینه‌کرد و منابع درآمدی آنها کجا بوده است. چه آقای سلطانی‌فر و چه افراد دیگر ریالی به تیم دیگر بیشتر کمک نکرده‌اند. اصلا استقلالی‌ها یک نفر را بیاورند که به من حمله همه‌جانبه کند. ایرادی دارد؟ خواهش می‌کنم فوتبال را سیاسی نکنید. فوتبال فضای کری‌خوانی ایراد ندارد. در خانه من یک پسرم استقلالی است و یک پسرم پرسپولیسی. در خانه با فرزندان خودم هم کری می‌خوانم. اجازه بدهید فضا باز باشد. از شب گذشته یک عده در حال تخلیه انرژی هستند و به من توهین می‌کنند، من حرفی زده‌ام؟

وزیر ارتباطات در خصوص اینکه آیا نمی‌خواهد از هواداران استقلال عذرخواهی کند، گفت: چرا باید عذرخواهی کنم؟ مگر توهین کردم؟ مگر تاریخ را من رقم زدم؟ مگر  آقای خلیل‌زاده ننوشت آرزوی شما خاطرات ما است؟ او دیشب هم به من زنگ زد و گفت می‌خواهم مطلبی را منتشر کنم و من هم گفتم ایرادی ندارد. آنها هم حق دارند.آقای فنونی‌زاده هم مطلبی نوشت، ما حتی با این فرد چند جلسه فوتبال بازی کردیم  و با هم دوست هستیم. فضای ورزش جوانمردانه است و هر کُری مودبانه‌ای ایرادی ندارد. من گفتم هر استقلالی علیه من کری خواند شما پخش کنید، من اصلا ناراحت نمی‌شوم. من هم یک جوان هستم و بی‌ادبی نکردم. جمله دوم من طوری بود که یک عده گفتند آقای وزیر شما درست گفتید دو ستاره استقلال دست‌نیافتنی است.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.