آقای معاون هنری وزارت ارشاد کدام تودیع؟کدام معارفه؟!

 به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی”خبرتصویری” به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

سید مجتبی حسینی معاون امور هنری پس از تقدیر از سید محمد طباطبایی، حکم مدیرعاملی جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت را به نیکنام حسینی‌پور اهدا کرد.

ملانصرالدین:کمپانی های فیلمسازی،صحنه سازی و بازیگران،بازیگری را باید از وزارت ارشاد و معاون هنری این وزارتخانه یاد بگیرند!
در سینمای ایران و حتی جهان، کدام کمپانی فیلمسازی را سراغ دارید صحنه ای مانند مراسم تودیع و معارفه مدیر سابق و جدید موسسه هنرمندان را بتواند چنین حرفه ای از کار دربیاورد؟!کدام بازیگری را در جهان و ایران مانند معاون هنری وزارت ارشاد و مدیر سابق موسسه هنرمندان پیشکسوت می شناسید که اینچنین حرفه ای فیلم بازی کنند تا نشان دهند در این موسسه اصلا اتفاقی نیفتاده و آب از آب تکان نخورده؟!اگر اتفاقی رخ نداده و دسته گلی به آب داده نشده،چرا باید مدیر آن،نیامده از موسسه هنرمندان پیشکسوت برود؟!چرا وزیر ارشاد و معاون هنری او شفاف سازی نمی کنند که اصل قضیه چیست؟همه کارمندان وزارتخانه ارشاد و موسسه هنرمندان پیشکسوت،این چند روز نقل مجلس شان دسته گل به آب داده شده در این موسسه است،اما وزیر و معاونش،همه چیز را می بینند و می شنوند و می دانند ،اما نه لب از لب باز می کنند و نه اعلامیه ای رسمی منتشر،چرا؟!
وظیفه وزارت ارشاد هدایت جامعه و هنرمندان به سمت صلاح و درستی است یا زبانم لال هل دادن به سوی خلاف و نادرستی؟!
وزیر ارشاد باید مرشد باشد و با رشادت ارشاد کند و حق و حقیقت را به همه چیز ارجح بداند،اگر چنین نکند،هنرمندان و مردم چگونه می توانند به این وزارتخانه و او اعتماد کنند؟!
هنر بر آمده از ذات است و اصل ذات از سرچشمه زلال پاکی سرچشمه می گیرد.معاونت هنری وزارت ارشاد به این اصل معتقد است یا خیر؟ وی در مواجهه با مشکلات و اتفاقاتی که در حوزه مدیریت اش صورت می گیرد باید زلال و شفاف باشد یا تیره و مات؟!وقتی معاون هنری از شفاف بودن و شفاف سازی دوری کند،چگونه می تواند در خدمت هنر و هنرمند باشد؟
اکثر قریب به اتفاق هنرمندان پیشکسوت، ادامه مدیریت سیدعباس عظیمی را می خواستند . بسیار نامه نوشتند و عاجزانه از شما و وزیر ارشاد درخواست کردند بگذارید این فرد که مورد وثوق همه پیشکسوتان است همچنان باشد و به هنرمندان پیشکسوت خدمت کند،اما شما پا در یک کفش کرده و سرسختانه روی حرف خود ایستادید،سرانجام وزیر را نیز با خود همراه کردید و حکم به برکناری سیدعباس عظیمی دادید.با این کار حرف هنرمندان پیشکسوت را بر زمین انداختید و دل شان را شکستید!امروز آه این شکسته دلان دامان وزارتخانه ارشاد و معاونت هنری را گرفته است و رها نمی کند.
برگزاری مراسم صوری تودیع و معارفه نیز کارساز نبود و باعث نشد بازار شایعات درباره خروج نابهنگام مدیر موسسه هنرمندان پیشکسوت از این موسسه کساد شده و از رونق بیفتد.
حال که شما شفاف سازی نمی کنید،اهالی رسانه مجبور به این کار هستند!

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.