اولین پلتفرم نمایشگاه بین المللی مجازی رونمایی شد

این روزها دنیای مجازی و ارتباط در این جهان پهناور باعث شده تا شرکت های متعدد با پیدایش ویروس کووید-۱۹ به فکر حرکتی نوین در این فضا باشند تا بتوانند با ارائه خدمات متنوع در راستای فعالیت شرکت های مختلف، معضل ویروس کرونا را حل کنند؛یکی از این شرکت ها، هایپر اکسپو نام دارد که با ایجاد بستری مناسب برای تمام حوزه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و … آنها را در ارائه خدمات و معرفی محصولات به مشتریان و مردم همراهی می کند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی پرونده به نقل از اقتصاد روز، اصلی ترین مشتریان هایپر اکسپو شامل مجریان نمایشگاه های بین المللی، سازمان های دولتی و خصوصی، انجمن ها، اتحادیه ها، ‏اصناف و برگزارکنندگان رویدادهای فناورانه می باشند که می توانند نمایشگاه ها و رویدادهای متنوع خود شامل همایش ها، کنگره ‏ها، کنفرانس ها، سمینار و وبینار ها، نشست ها، پنل های تخصصی، رویدادهای استارتاپی و فناورانه را بر روی بستر پلتفرم هوشمند ‏برگزاری نمایشگاه و رویدادهای مجازی هایپراکسپو برگزار نمایند و تمامی امکانات و ویژگی های نمایشگاه ها و رویدادهای فیزیکی را ‏دریافت نمایند. همچنین امکاناتی نظیر دریافت آمارها و گزارشات کمی و کیفی از وضعیت بازدید و مشارکت، تعداد جلسات ‏B2B‎‏ ‏برگزار شده و میزان اثربخشی و عملکرد نمایشگاه و رویدادهای مجازی جزء امکانات منحصر به فرد پلتفرم هوشمند نمایشگاه مجازی ‏هایپراکسپو می باشد که هرگز در رویدادهای فیزیکی به برگزار کنندگان ارائه نمی گردد.

همزمان با شروع کار نمایشگاه مجازی جهش تولید که با حضور شرکت شهرک های صنعتی صورت گرفت از اولین پلتفرم نمایشگاه بین المللی مجازی رو نمایی شد.

برج آزادی تهران میزبان مقامات کشوری و اصحاب رسانه شد تا با حضور در همایشی مباحثی در زمینه اشتغال و صنعت الکترونیک کشور را به بحث و گفت و گو بگذارند.

این همایش که با حضور جناب ایمان مصدری(مدیر عامل سازمان متخصصین و مدیران ایران)، مهندس پرنیان(مدیر کل شرکت شهرک های صنعتی کشور)، آقای بهرام بهرامی(نماینده قوه قضاییه)، آقای سروری(معاونت سیاسی فرمانداری تهران) دکتر عطایی (مدیر کل سابق روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران و دبیر کمیسیون مدیران سازمان متخصصین و انجمن مدیران ایران)، دکتر کاظم اکبر پور(مدیر عامل سابق شرکت های سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران) و جناب بهرامی(مدیر عامل مجموعه هایپر اکسپو ) برگزار شد از عملکرد موثر پلتفرم نمایشگاه های بین المللی مجازی تا حضور پر رنگ شرکت های دانش بنیان در ردیف شرکت هایی با عملکرد مثبت در دنیا صحبت شد.

پلتفرم نمایشگاه مجازی، بستری مناسب و پیشرفته با اهداف عالیه

عطایی، مدیر کل سابق روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران و دبیر کمیسیون مدیران سازمان متخصصین و انجمن مدیران ایران در آیین رونمایی از پلتفرم نمایشگاه مجازی ضمن تشکر از جوانان لایق کشور همچون دکتر ایمان مصدری رییس سازمان تخصصی مدیران کشور و همچنین آقای مهندس بهرامی مدیر عامل مجموعه هایپر اکسپو اعلام کرد: این پلتفرم در بستری مناسب و پیشرفته توانسته به اهداف بالایی برسد و ارتقاء هر چه بیشتر را در دستور کار خود قرار داده است.
مدیر کل سابق روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران در ادامه گفت: نماینده قوه قضاییه جناب دکتر بهرامی به ما قول داده که برای تمام مجموعه های شرکت کننده در این نمایشگاه اداره حقوقی تشکیل شود. مجموعه های کوچک کشور ما ، مشکل حقوقی دارند و انشالا که آقای رییسی و مجموعه تحت امر ایشان موافقت خواهند کرد تا بتوانیم حرکت زیبایی در بستر دیجیتال برای مردم ترسیم کنیم.

جوانان ایرانی، مظهر اقتدار و پیشرفت کشور هستند

دکتر ایمان مصدری؛مدیر عامل سازمان متخصصین و مدیران ایران در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به موعوین این همایش، آغاز پیدایش این پلتفرم را قبل از شیوع ویروس کووید-۱۹ اعلام کرد و روند رو به رشد این پلتفرم را حاصل تلاش و دانش بومی جوانان ایران دانست و گفت: جوانان ایرانی در زمینه های متعدد از لحاظ فکر و روند فعالیت اقتصادی و اجتماعی اگر در رتبه اول دنیا نباشند بدون شک رتبه دوم متعلق به این عزیزان ساعی و پر تلاش است.

وی در ادامه میزان بازدید از این پلتفرم را عددی برابر با ۴٫۵ میلیون نفر عنوان داشت؛دکتر مصدری همراهی مدیران و مقامات محترم کشوری را در این راه ارزشمند دانست و این همکاری را زمینه پیشرفت قابل ملاحظه صنعت الکترونیک کشور اعلام کرد.

مدیر عامل سازمان متخصصین و مدیران ایران، همراهی شرکت شهرک های صنعتی و جناب پرنیان مدیر کل این مجموعه را نقطه عطف این رویداد اعلام کرد و بازار هایپر اکسپو را تمام اصناف و مشاغل کشور دانست و حضور موثر این عزیزان را مایه افتخار و بهروزی اقتصاد کشور بیان کرد.

رفاه اقتصادی، یکی از ملزومات اصلی جامعه امروزی است

در ادامه مهندس پرنیان؛مدیر کل شرکت شهرک های صنعتی کشور ریز گزارشی از عملکرد واحد های صنعتی این شرکت را اعلام کرد و گفت: در ۲۴ ماه گذشته با بازدید از ۸۵۰ واحد صنفی و رشد قابل توجه ۸۲ درصدی اشتغال در شهرک های صنعتی را یک حرکت مثبت در روند کاهش آمار بیکاری و بهبود وضعیت اقتصادی کشور بیان کرد.

وی در زمینه تولید ماسک قبل از شیوع ویروس کووید-۱۹ گفت: قبلا میزان ۴۰هزار ماسک تولید و عرضه می گردید که با فعالیت های صورت گرفته در شهرک های صنعتی این عدد به ۸٫۵ میلیون رسیده است.

پرنیان روند ساماندهی در ارائه مجوز از یک سال را به توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته به ۳ روز اعلام کرد و از افزایش ۲۱۵ درصدی افزایش سرمایه شرکت های حاضر در این شهرک ها خبر داد.

مهندس پرنیان، رفاه اجتماعی را در کنار رفاه اقتصادی یکی از ملزومات مهم جامعه امروزی بیان کرد و گفت: در حال حاضر در گذر از آخرین پیچ بزرگترین تحریم تاریخی دنیا هستیم که با توکل به خدا و همت و پشتکار جوانان ایران بزرگ در آینده ای نزدیک شاهد ایرانی سرافرازتر از قبل خواهیم بود.

وی تحریم های صورت گرفته را عامل اصلی پیشرفت کشور بیان کرد و ممنوع شدن واردات ۳ هزار کالا را نقطه شروع پیشرفت کشور دانست.

همراهی قوه قضاییه در پیشگیری از وقوع مباحث حقوقی در پلتفرم نمایشگاه مجازی

در ادامه همایش بهرام بهرامی، نماینده محترم قوه قضاییه ۳رکن آزادی، عدالت و مساوات را بخش اصلی بهبود روابط اجتماعی عنوان کرد و شکل گیری عدالت اقتصادی در بین مردم را هدف اصلی قوه قضاییه دانست؛وی یکی از مشکلات اساسی در کشور را مباحث حقوقی اعلام داشت و پیشگیری از بوجود آمدن هرگونه مشکل در این راه را یک نکته اساسی دانست و همراهی قوه قضاییه با پلتفرم نمایشگاه مجازی را با در اختیار قراردادن مشاوران حقوقی بصورت رایگان برای عقد قراردادها، یک روند پیشگیری اعلام کرد.

پلتفرم نمایشگاه مجازی، یکی از مهمترین اقدامات صنعت الکترونیک کشور است

سروری، معاونت سیاسی فرمانداری تهران هم چالش های اقتصادی کشور را نبود مدیران دلسوز و کارآمد عنوان کرد و عدم توجه به این مهم را زمینه ضربه به اقتصاد کشور دانست.

معاون سیاسی فرمانداری تهران صنعت الکترونیک مبحث فرهنگ سازی در این زمینه را بسیار مهم قلمداد کرد و پیدایش ویروس کووید-۱۹ را سرمنشا پیشرفت صنعت الکترونیک و فضای مجازی کشور بیان داشت و پلتفرم نمایشگاه مجازی را یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در این مورد اعلام کرد .

سروری فعالیت و پشتکار سازمان متخصصین و مدیران کشور و همراهی جناب مصدری در این راه را بسیار مهم قلمداد کرد و ایجاد این پلتفرم را نقطه اوج دنیای مجازی نمایشگاه های بین المللی اعلام کرد.

معاونت سیاسی فرمانداری تهران نگاه مقام معظم رهبری به نخبگان، شرکت های دانش بنیان و پیگیری های ایشان را بسیار ارزشمند اعلام کرد و گفت: این حرکت رهبری و پیگیری های ایشان باعث می گردد تا نخبگان بدانند که عالی ترین مقام کشور بصورت دلسوزانه دنبال رفع موانع این عزیزان هستند تا مبادا فکر خروج از کشور را نداشته باشند و در آبادانی کشور خود قدم بردارند. ‏

نوآوری و خلاقیت نمایشگاهی در بستر مجازی حاصل تلاش تیم هایپر اکسپو است

مهندس بهرامی، مدیر پلتفرم هایپر اکسپو در آیین رونمایی از اولین نمایشگاه و رویداد مجازی هایپر اکسپو اذعان داشت: در سال جهش تولید سعی کردیم با نوآوری و خلاقیت نمایشگاهی در بستر مجازی با متولی گری شهرک صنعتی تهران داشته باشیم.

مهندس بهرامی با توضیحی در معرفی هایپر اکسپو در گفت: هایپر اکسپو پلتفرم نمایشگاه مجازی و رویدادهای جانبی آن و پلتفرمی از نمونه های موفق دنیااست که کاملا به صورت لایو در بستر نمایشگاه مجازی در کنار سالن های نمایشگاه به صورت مکمل در کنار برگزار کننده قرار می گیرد.

علاقمندان می توانند جهت استفاده از خدمات پلتفرم هایپر اکسپو به آدرس www.hyperexpo.ir/fa مراجعه کنند.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.