ایرانول برند شناخته شده و با کیفیتی است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی ” خبر تصویری” به نقل از  روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، دکتر محمود رضا طاهری در این بازدید که صبح (۴ شهریورماه) در سومین روز از هفته دولت صورت گرفت، از اقدامات انجام شده در این شرکت طی سال‌های اخیر تشکر کرد و گفت: در سالی که مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری کردند و علی رغم تحریم‌ها که مشکلاتی را ایجاد کرده ما در کنار تولیدکنندگان که رزمندگان خط مقدم تولید هستند، ایستاده ایم.
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه ایرانول و با توجه به قدیمی بودن این برند، از عملکرد مثبت شرکت نفت ایرانول در زمینه‌های مختلف خدمات رفاهی و حوزه منابع انسانی نسبت به سایر کارخانجات تولیدی و ایده‌های نوآورانه انجام شده ابراز رضایت کرد.
وی با بیان اینکه شرکت نفت ایرانول در مباحث کیفی، آزمایشگاه و کنترل کیفیت و از نظرامکانات، تجربه، تخصص و شایستگی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد، ابراز امیدواری کرد که در زمینه تدوین استاندارد‌ها ایرانول دبیری چند حوزه از استاندارد‌ها به ویژه کمیته‌های شیمی و روغن موتور را بر عهده گیرد.
دکتر طاهری همچنین تصریح کرد: ایرانول باید با استاندارد‌های کارخانه‌ای موجود و با کمک اداره استاندارد نسبت به تدوین هر چه قوی‌تر استاندارد‌های داخلی شرکت اقدام نماید تا برند ایرانول بیش از پیش و با توان موجود جزء برند‌های برتر در منطقه شود.
در ادامه بازدید مدیرکل استاندارد استان تهران، مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرنول نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه‌های مختلف ارائه کرد وگفت: با توجه به اینکه موضوع استاندارد و استاندارد سازی از جمله پیش شرط‌های ضروری دست یابی به کیفیت مطلوب و تحقق اهداف سازمانی در جهت ارتقای تولید، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و ایجاد رقابت با محصولات خارجی است و دراین زمینه ایرانول با رعایت استاندارد‌های لازم جزء پیشگامان صنعت روانکاران است.
گفتنی است؛ دراین جلسه مدیرکل استاندارد استان تهران و هیات همراه از مجموعه پالایشگاه روغن سازی ایرانول، آزمایشگاه‌ها و واحد تحقیق و توسعه بازدید کردند.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.