ثبت نام وام یک میلیون تومانی فقط با شماره ۶۳۶۹

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: شهروندان برای دریافت وام یک میلیونی کرونا لازم است کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه از شماره تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است به شماره ۶۳۶۹ پیامک کنند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “خبرتصویری” به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دوم علی محمد رجبی ضمن تشریح این خبر اظهار داشت: خانوارهای یارانه بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک‌هایی که وزارت ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند، اعلام کنند.

وی افزود: اطلاع رسانی و یا ثبت تقاضای وام با هر سر شماره‌ای غیر از این سر شماره، دامی از سوی شیادان و مجرمان سایبری است و آنها تلاش می کنند تا شهروندان را اغفال کرده و اطلاعات بانکی آنها را به سرقت ببرند.

رجبی ادامه داد: ثبت نام برای دریافت این وام به هیچ گونه پرداختی نیاز ندارد و تقاضای پرداخت وجه برای ثبت نام، کلاهبرداری است و در گذشته نیز شاهد سوءاستفاده مجرمان سایبری در این دست موارد بوده‌ایم.

وی با تاکید بر اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در فرآیند ثبت نام و دریافت این وام هیچ گونه نیازی به مراجعه به بانک، سازمان های دولتی و ثبت نام در هیچ وب سایتی نیست.

رجبی تاکید کرد: شهروندان برای دریافت وام یک میلیونی کرونا لازم است کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه سال جاری از شماره تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است  به شماره ۶۳۶۹ پیامک کنند.

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا افزود: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مواجهه با هرگونه پیامک ثبت نام وام یک میلیون تومانی که از سر شماره ای غیر از v.refah برای آنها ارسال شود، بدون توجه به چنین پیامک هایی موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری، قسمت ثبت گزارش های مردمی با ما در میان بگذارند تا با این دست اعمال مجرمانه برخورد قانونی شود.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.