جهش تولید با استفاده بیشتر از ظرفیت‌های موجود محقق می شود

سرپرست موسسه حفاظتی مراقبتی ایمن گستر مرصاد گفت: برای حل مشکلات اقتصاد و اشتغال کشور، حفظ پایه پولی، افزایش صادرات و افزایش تولید ناخالص ملی باید از تولید حمایت کرد.

به گزارش  پایگاه خبری و اطلاع رسانی ” خبرتصویری” به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، مهدی باقری با اشاره به اینکه امنیت مختص به نهادهای امنیت ساز نیست، افزود: امروزه امنیت مختص به نهادهای امنیت‌ساز نیست بلکه ظرفیت‌های مردمی و سرمایه‌های اجتماعی در تولید امنیت نقش محوری برعهده دارند.
وی با بیان اینکه بدون توجه به نقش مردم، ایجاد امنیت در سطح گسترده دشوار است، اضافه کرد: در گذشته امنیت تنها به امنیت جانی و مالی مختص می‌شد، اما اکنون با مطرح شدن امنیت در مفهوم گسترده، امنیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، فضای مجازی و … را نیز شامل می شود و خط مقدم این امنیت، موسسات حفاظتی و مراقبتی به شمار می‌روند.
باقری ادامه داد: در برنامه چهارم توسعه، ایجاد مؤسسات حفاظتی و مراقبتی که مظهر آن نگهبان محله است، به قانون تبدیل شد و زیر نظر ناجا، فعالیت خود را برای حفاظت و مراقبت از محله‌ها، مراکز تجاری و تفریحی، مجتمع‌های اداری و مسکونی و شرکت‌های گوناگون آغاز کرد.
وی گفت: موسسه حفاظتی مراقبتی ایمن گستر مرصاد با اخذ مجوز از مرکز انتظام ناجا در ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ تاسیس شده و فعالیت اصلی آن ارائه خدمات حفاظتی و تامین نیروهای نگهبان مسلح و غیرمسلح برای شرکت ها، بانک ها و سایر نهادها است .
باقری با توجه به فعالیت های گسترده موسسه مرصاد در بخش های مختلف و پراکندگی جغرافیایی در کشور از پروژه های فعال این شرکت نام برد و گفت: این موسسه سال گذشته توانست پروژه های زیادی از جمله بسیاری از شرکت های گروه مالی گردشگری را در اختیار قرارگیرد و مسئولیت حفاظت و مراقبت از این مکان ها را سازمان دهی کند.
وی اظهار امیدواری کرد: موسسه مرصاد بتواند در سال ۱۳۹۹ با ارشادات ریاست گروه مالی گردشگری، در جهت استانداردسازی فعالیت های حفاظتی مراقبتی و بالاخص در زمینه پول رسانی با استفاده از راهکارهای آموزشی اینگونه فعالیت ها اقدام ‌کند.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.