حمایت روابط عمومی یک شرکت از استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس!

۱۹ نماینده مجلس استان اصفهان در اعتراض به آنچه که ‘عدم تحقق وعده‌های دولت درخصوص جاری شدن آب زاینده رود ‘ خواندند خواهان کناره گیری از سمت نمایندگی مردم استان در مجلس شورای اسلامی شدند. از سویی دیگر در بیانیه ای شگفت آور، شرکت فولاد مبارکه از این استعفا حمایت کرده است.
به گزارش خبرنگار عصر خبر، در این خصوص چند نکته قابل توجه است:
۱- آیا اظهار نظر رسمی و رسانه ای درباره استعفای نمایندگان مجلس اصولا در حیطه مسئولیت و کاری یک شرکت صنعتی می باشد؟چه هدفی از رسانه ای شدن این موضوه دنبال می شود، چرا که اگر نظری هم بود، می شد در نامه ای بدون سر و صدا به مقام های دولت از جمله دولتمردان و نمایندگان مجلس در این باره اظهار نظر کرد.
۲ –اگر فولاد مبارکه یک شرکت خصوصی بود بیانیه رسمی در خصوص استعفای نمایندگان استان اصفهان زیاد جلب توجه نمی کرد اما جالب این جاست که فولاد مبارکه خصوصی نیست اما در بیانیه ای با عنوان ‘بیانیه روابط عمومی’ در رسانه ها منتشر کرده و از این اقدام نمایندگان با عنوان شجاعانه یاد کرده است در صورتی که اهمیت موضوع به حدی است که اگر هم قرار بود بیانیه ای از جانب این شرکت صادر شود می بایست با امضای مدیر عامل فولاد مبارکه یا هیات مدیره شرکت بود نه شخصی دیگر.سوال این جاست آیا مدیر عامل شرکت هم از این بیانیه حمایت می کند ؟و اگر این گونه است چرا از اظهار نظر مستقیم در این باره طفره می رود؟
۳- شرکتهای سرمایه گذاری استانی، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان، بانک رفاه کارگران، شستا، بانک تجارت، مؤسسه صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت مدیریت توسعه گوهران امید و صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها از سهام داران عمده فولاد مبارکه هستند سوال این جاست آیا این سهام داران فولاد مبارکه از بیانیه روابط عمومی شرکت اطلاع دارند و آیا از این بیانیه حمایت می کنند یا خیر؟
۴ – اگر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه بیانیه ای مهم صادر می کند چرا در سایت این شرکت درج نمی شود ؟مگر سایت شرکت فولاد مبارکه در اختیار روابط عمومی نیست.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.