در نخستین همایش مدیران بانک گردشگری تاکید شد؛تلاش برای ارتقاء جایگاه بانک در سال جهش تولید

در نخستین همایش معاونان و مدیران بانک گردشگری در سال ۹۹ که با حضور رئیس گروه مالی گردشگری برگزار شد، تلاش برای ارتقاء جایگاه بانک در سال جهش تولید مورد تاکید قرار گرفت.
 به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “خبرتصویری” به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، در این همایش یک روزه بر لزوم تلاش همه همکاران برای تحقق اهداف و برنامه های راهبردی بانک در سال ۹۹ تاکید شد.
در این همایش که روسای ۱۰۰ شعبه بانک گردشگری به همراه کارکنان آنها در سراسر کشور در محل کار خود حضور داشتند، از طریق ویدیو کنفرانس و به صورت غیرحضوری در جریان موارد مطرح شده در همایش قرار گرفتند.
در این همایش مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران بانک گردشگری، در سخنانی بر لزوم همکاری بیشتر نیروها برای ارتقاء جایگاه بانک در کشور تاکید کردند و عملکرد سال ۱۳۹۸ بانک را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
در نخستین همایش معاونان و مدیران بانک گردشگری موضوعات مهمی چون حرکت به سمت استفاده بیشتر از شیوه های نوین بانکی، توجه جدی به آموزش مدیران و کارکنان، تلاش برای جذب منابع، اصلاح فرایندها، کاهش مقررات زائد اداری (بروکراسی) برای پرداخت تسهیلات، بازاریابی و همچنین لزوم تلاش برای تحقق اهداف سال ۹۹ مطرح شد.
در این همایش همچنین چند تن از روسای شعب بانک گردشگری در تهران و شهرستان ها پیشنهادها و انتقادات خود را از طریق ویدیو کنفرانس مطرح و به اطلاع مسئولان عالی گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری رساندند.
بانک گردشگری در ششمین دوره جشنواره ملی “بانک محبوب من”  به عنوان دومین بانک محبوب ایران انتخاب شده است.
بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.