دکتر علی صحرائی در آستانه دوازدهمین سالروز تاسیس بورس اوراق بهادار تهران برنامه‌های توسعه‌ای بازار را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بورس اوراق بهادار، دکتر علی صحرائی مدیر عامل بورس تهران در پیامی دوازدهمین سالروز تاسیس بورس را تبریک گفت و تاکید کرد براساس برنامه مصوب هیات مدیره تلاش می‌شود با بستر‌سازی و تجهیز سرمایه‌های خرد و کلان، منابع را به سمت بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی و دولت سوق داده تا ضمن بهره‌برداری از ویژگی سپر تورمی ابزارهای مالی، زمینه رشد و توسعه اقتصادی کشور بیش از پیش فراهم شود.

متن پیام علی صحرائی به مناسبت دوازدهمین سالروز تاسیس بورس تهران به این شرح است:

بورس اوراق بهادار تهران به‌عنوان یک نهاد ملی در بازار سرمایه در پانزدهم آذر ۱۳۸۵ تأسیس شد. بورس تهران در راستای حمایت از حقوق سرمایه‌گذاران با ساماندهی، حفظ و توسعه بازاری شفاف، منصفانه و کارا از طریق انتشار به موقع اطلاعات و برقراری فرصت‌های برابر برای دسترسی به سامانه‌های معاملاتی، بازاری پویا و نقدشونده را فراهم آورده است.

بورس تهران با ۱۲ سال تلاش مستمر و به پشتوانه نیم قرن تجربه بورس در ایران، گام‌های بلندی برای تعالی اقتصاد ایران برداشته و یکی از متنوع‌ترین و در دسترس‌ترین بازارهای هدف برای سرمایه‌گذاران با نگرش‌های مختلف ریسک و بازده است. به یمن دوازدهمین سالروز تشکیل شرکت بورس اوراق بهادار تهران،  برنامه‌های توسعه مد نظر برای آینده بورس را با فعالان بازار در میان می‌گذارم.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.