شاهین پتانسیل بقا در لیگ را دارد

هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر به جز یک بازی بین شهر خودرو و گل گهر پشت سر گذاشته شد و سپاهان علیرغم تساوی خانگی مقابل سایپا همچنان در صدر جدول باقی ماند و تراکتور دیگر تیم مدعی قهرمانی برای اولین بار در این فصل طعم شکست را چشید.

رحمان رضایی مربی پیشین تیم تراکتور تبریز در خصوص این بازی اظهار داشت: سرخ پوشان تبریز باوجود این شکست هنوز یک مدعی بسیار جدی برای قهرمانی هستند. آنها در آبادان قبل از اینکه به تیم نفت ببازند، بازی را به فضای ورزشگاه باختند و تحت تاثیر جو ورزشگاه اولین شکست فصل را تجربه کردند.

وی اضافه کرد: از حق نگذریم تیم نفت هم تیمی بسیار منسجم است و هیچ بعید نیست آنها در پایان این فصل موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا شوند.

رضایی در خصوص پیروزی پر گل پرسپولیس برابر شاهین بوشهر گفت: سرخ پوشان تهران به روزهای خوب خود بازگشته و بازیکنانش انگیزه‌های لازم را پیدا کردند. علیپور در زمان خوبی با گل زدن آشتی کرد و در یک بازی جبران چند بازی گل نزدن را کرد و می‌تواند باز هم مدعی آقای گلی باشد.

مدافع پیشین سرخ پوشان گفت: پرسپولیس با ادامه این روند می‌تواند جایگاهش را در کورس قهرمانی تثبیت کرده و بر جذابیت رقابتهای صدر جدول اضافه کند.

کارشناس فوتبال کشور با اشاره به شکست پر گل شاهین مقابل سرخ پوشان گفت: این بازی را کامل دیدم و برای شاهین افسوس خوردم. حیف تیم شاهین است که تنها یک فصل میهمان لیگ برتر باشد.

وی اضافه کرد: شاهین به لحاظ نفری مهره‌های خوبی دارد و در صورت توجه بیشتر به راحتی می‌تواند در لیگ برتر باقی بماند. بوشهر یکی از فوتبالی ترین شهرهای ایران است و ستاره‌های بوشهری زیادی در لیگ برتر و لیگ یک و حتی خارج از ایران می‌درخشند و حیف است شهری با این همه ظرفیت‌های فوتبالی و این تماشاگران عاشق نتواند تیمش را در لیگ برتر حفظ کند.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.