شهر آیلند یک شهر توریستی و اقتصادی است

عضو فراکسیون گردشگری و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی گفت: شهر آیلند ویژگی‌های یک شهر توریستی و اقتصادی را دارد و استاندارد‌های لازم برخوردار است.

محمد مهدی جمالی نوبندگانی ، با اشاره به ویژگی‌های شهر نمونه گردشگری آیلند گفت:: توجه به حوزه گردشگری یکی از مسائلی است که می‌تواند برای یک کشور ارزآوری داشته باشد.

وی با بیان اینکه مقوله گردشکری جنبه‌های مختلفی دارد بیان داشت: ما گردشگری سلامت، گردشگردی مناطق تفریحی، سیاحتی و مذهبی را داریم که می‌تواند گردشگری را حائز جنبه‌های مختلف کند.

عضو فراکسیون گردشگری و صنایع دستی مجلس تصریح کرد: قطعا توجه به زیرساخت‌ها برای جذب توریست اصلی مهم است؛ در این زمیته ایجاد شهر‌های جدید حائز اهمیت است؛ اینکه منطقه مورد گردشکری جذاب باشد در جذب گردشگر نقش مهمی دارد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: شهر آیلند یکی از شهر‌ها با ویژگی‌های منحصر به فرد بوده و به زیرساخت‌هایی همچون فرودگاه نزدیک است.

جمالی بیان داشت: وجود تفرجگاه، پارک‌های علم و فناوری جذابیت این شهر را برای توریست بیش از پیش می‌کند؛ به اعتقاد بنده بر روی شکل گیری شهر‌هایی همچون آیلند کار و فعالیت زیادی انجام شده است. امیدواریم در آینده شاهد توسعه شهرهایی، چون آیلند در کشور باشیم.

عضو فراکسیون گردشگری و صنایع دستی مجلس گفت: شهر آیلند ویژگی‌های یک شهر توریستی و اقتصادی را دارد و استاندارد‌های لازم برخوردار است. شهر آیلند می‌تواند در جذب گردشگر مفید و موثر باشد.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.