صدا و سیما رسما اعلام کرد: جدایی قطعی عادل فردوسی‌پور از ۹۰

با اعلام مدیر کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما، جدایی عادل فردوسی‌پور از برنامه ۹۰ قطعی شد و قرار است از وجود وی در دیگر بخش‌های شبکه ۳ سیما استفاده شود.
رنجبران با اشاره به تصویر کوتاه علی‌عسکری در حاشیه جلسه هیات دولت در خصوص ادامه فعالیت عادل فردوسی‌پور در شبکه سه سیما گفت: همان طور که ریاست سازمان اشاره کرد آقای فردوسی‌پور در شبکه سه سیما خواهد ماند اما تحولاتی در حوزه ورزش سیما نیز خواهد بود و من خواهش می کنم رسانه‌ها صحبت‌های رئیس سازمان را به صورت کامل منتشر کنند.

وی دراین زمینه افزود: قرار است تحولاتی در حوزه ورزش سیما و برنامه نود از سال آینده صورت پذیرد و این موضوع مربوط به شبکه سه سیماست.
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به مصاحبه دیروز مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما در این خصوص تاکید کرد: همان طور که آقای فضعلی دیروز اعلام کرد تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما درعین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه های دیگر استفاده خواهد شد.

پافشاری بر استفاده از ظرفیت فردوسی پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش
مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا وسیما با بیان اینکه از سوی مدیر کانال ورزش پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش به فردوسی‌پور ارائه شده است، تصریح کرد: مسئولان محترم شبکه سه بسیار امیدوارند که از ظرفیت آقای فردوسی‌پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند.
وی افزود: آقای فردوسی‌پور از تهیه کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد مسئولان شبکه سه و کانال ورزش قطعا از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.