فاضل مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر شد

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “خبرتصویری” : طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، سیدابوتراب فاضل به‌عنوان مدیرعامل شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر منصوب شد.

هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر یکی از هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری غدیر است که شرکت‌های متعددی در حوزه آهن و فولاد، آلومینیوم، اکتشاف و تولیدات صنعتی، زیرمجموعه آن محسوب می‌شوند.

سیدابوتراب فاضل که پیش از این نایب رئیسی هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعاملی فولاد بناب، عضویت در هیئت مدیره و قائم مقام شرکت ذوب آهن اصفهان و … بود و در این حوزه یکی از مدیران باسابقه می باشد که اکنون به‌عنوان مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر منصوب شده است.

از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: فولاد آلیاژی ایران، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، سنگ آهن گهر زمین، فولاد غدیر نی‌ریز، توسعه آهن و فولاد گل گهر، توسعه فولاد قشم، آلومینیوم جنوب، موتوژن و …
شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر به عنوان یکی از هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در حوزه تخصصی صنعت و معدن در سال ۱۳۹۰ تأسیس شده است. سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع و معادن محور اصلی فعالیت این شرکت است و در واقع، این هلدینگ بازوی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در حوزه صنعت و معدن محسوب می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.