مراسم اهدای جایزه جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری برگزار شد

مراسم اهدای یک دستگاه ۲۰۷ به برنده جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری با حضور مدیران ارشد مجموعه بانک در محل سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.
جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری

مراسم اهدای یک دستگاه ۲۰۷ به برنده جشنواره پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری با حضور مدیران ارشد مجموعه بانک در محل سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

به گزارش عصرخبر به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ، در این مراسم که علاوه بر مدیران ارشد بانک ، کسبه و تجار سیتی سنتر و همچنین شرکت کنندگان در جشنواره حضور داشتند بر نقش مهم بانک گردشگری در توسعه کسب و کار و همچنین ایجاد فضای امن و راحت برای سهولت در بانکداری الکترونیک تاکید شد.

بر اساس این گزارش جشنواره پایانه‌های فروشگاهی بانک گردشگری با هدف ترویج خدمات این حوزه و رفع نیازهای صاحبان کسب‌وکار و در راستای ترویج خدمات گسترده بانک در حوزه پایانه‌های فروشگاهی و استفاده از ظرفیت‌های موجود برای کاهش استفاده از کاغذ در معاملات و ارائه خدمات به صاحبان کسب‌وکارها برگزار شد و البته این بانک در راستای توسعه خدمات ویژه به صاحبان کسب‌وکار، پیش از این نیز جشنواره‌های موفقی را در حوزه بانکداری الکترونیک و خدمات نوین پرداخت برگزار کرده است.

گفتنی است مرکز تجاری تفریحی سیتی سنتر اصفهان با حمایت بانک گردشگری و در جهت توسعه گردشگری کشور به مرحله بهره برداری رسیده و پیش بینی می شود با توسعه آن علاوه بر رونق بیشتر گردشگری در اصفهان گسترش بهبود فضای کسب وکار را نیز در این شهر شاهد باشیم.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.