محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران در گفت‌وگو با فارس درخصوص قتل همسرش گفت: این پرونده در حال بررسی است.

وی در خصوص اینکه آیا ایشان با فرد یا افرادی درگیری داشته است یا شما به فردی مظنون هستید، گفت: اجازه بدهید تحقیقات انجام شود.

شهردار سابق تهران درخصوص اینکه شما آخرین بار چه زمانی همسرتان را دیدید گفت: من الان مشغول کاری هستم و نمی‌توانم صحبت کنم.

گفتنی است همسر دوم محمدعلی نجفی امروز در منزل مسکونی‌اش در منطقه سعادت آباد به ضرب گلوله به قتل رسید.

گزارش های رسیده نشان میدهد میترا نجفی در داخل حمام و با اصابت ۲ گلوله به سینه اش کشته شده است.

صبح امروز گزارش جنایتی به بازپرس ویژه قتل تهران مخابره شد که در آن زنی جوان در خانه اش واقع در خیابان دادمان سعادت آباد تهران به ضرب گلوله کشته شده است.

بلافاصله تیمی جنایی از اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران به همراه تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی خود را به محل جنایت که در طبقه هفتم برج آرمیتا است رساندند و خیلی زود مشخص شد که این جنایت مسلحانه پرونده ساده ای نیست و قربانی قتل یکی از چهره های جنجالی سال گذشته است.

با توجه به تجهیز بودن محدوده قتل به دوربین های مداربسته کارآگاهان و تیم قضایی تحت نظر قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران وارد عمل شده اند تا به ردی از قاتل مسلح و انگیزه اش دست یابند.

هنوز هیچ سرنخی در دست نیست اما فرضیه های مختلفی پیش رو است و ماموران همزمان از شهردار سابق تهران و خانواده میترا نجفی بازجویی می کنند تا به سرنخی از قاتل دست یابند.

کارآگاهان هم اکنون در محل جنایت حضور دارند.