کتاب «داستان رویانا» روانه بازار نشر شد

کتاب «داستان رویانا» نوشته محمدعلی زمانیان و از آثار جدید انتشارات «راه‌یار» وابسته به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.

 

به گزارش  خبرنگار خبر تصویری، کتاب «داستان رویانا»، روایت تاریخ شفاهی اقدامات سعید کاظمی آشتیانی در پژوهشگاه رویان از تاسیس تا تثبیت و پیشرفت است که توسط دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شده است.

کتاب «داستان رویانا»، خاطرات ناب و منتشر نشده از روند شکل گیری پژوهشگاهی را روایت می‌کند که موفق به درمان ناباروری و سلول درمانی و شبیه سازی شد.

در بخشی از مقدمه این کتاب می خوانیم: «پس از جنگ تحمیلی، عده‌ای جوانِ از جنگ برگشته دور هم جمع شدند و تصمیم گرفتند مجموعه‌ای را راه اندازی کنند که برای اولین بار مشکل «نازایی» را در کشور حل می‌کرد. انگیزۀ آنها برای حرکت، امید به توشۀ آخرتی بود که از ثمرۀ تلاششان فراهم می‌آمد. سالها بعد از آن همه تصمیمات و اقدامات و رنج‌ها، نتیجۀ کارشان نماد پیشرفت ایران شد و به باز کردن گره زندگی خانواده‌های گرفتار انجامید.

این کتاب حاصل مصاحبه‌های بهنام باقری و تحقیق و تدوین محمدعلی زمانیان است که توسط انتشارات «راه‌یار» وابسته به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی منتشر می‌شود.

علاقمندان برای تهیه کتاب می توانند ضمن تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۹۵۴۵۴ و یا با مراجعه به سایت عماریار به نشانی ammaryar.ir  به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، نرسیده به پورسینا، حسینیه هنر، پلاک ۶۰ مراجعه کنند.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.