گزارش سازمان بازرسی درباره اختلاس صنعت پتروشیمی با رسانه ها تفاوت دارد

محمد عزیزی رییس کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع ومعادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(۲۰ اسفند ماه) کمیته متبوعش، به حضور مسئولان شرکت PCC، شرکت بازرگانی پتروشیمی، شرکت پتروشیمی ایران و سازمان بازرسی کل کشور در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز صحت و سقم اخباری که در روزهای اخیر منتشر شد مورد بررسی قرار گرفت و بحث‌هایی مانند سوءاستفاده از صنعت پتروشیمی طرح و رسیدگی شد.

وی اظهار کرد: گزارش ارائه شده از سوی سازمان بازرسی با گزارشی که در رسانه‌ها مطرح می شود بسیار متفاوت است متاسفانه انتشار اخبار این چنینی در فضای مجازی و رسانه ها افکار عمومی را خدشه‌دار کرده است.

وی اظهار کرد: ۷ میلیارد یورو مبلغ سنگینی است و در این شرایط نیز همه درباره آن اظهار نظر می کنند. برخی مطرح می کنند با این پول می توان ۷ برج خلیفه یا ۷ مجتمع تفریحی مانند دوبی مال ساخت این در حالی است که نباید به این شائبه ها و صحبت ها دامن زد.
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مردم نباید به اخباری که در فضای مجازی دست به دست می شود توجه کنند، خاطرنشان کرد: شرکت PCC(شرکت بازرگانی پتروشیمی) در جلسه امروز توضیحاتی در این زمینه ارائه دادند از سوی دیگر قوه قضاییه نیز در حال رسیدگی به این پرونده است.

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.