یک تیر و دو نشان بانک گردشگری در حمایت‌ از تیم ملی والیبال

تیم های ورزشی نیازمند حماتی های مالی و معنوی هستند تا بتوانند با تهیه تدارکات مناسب به اهداف تیمی و ملی خود برسند. در همین راستا بانک گردشگری که اسپانسر تیم ملی والیبال است، کمپینی راه اندازی کرده تا به این وسیله بتواند از تیم ملی والیبال حمایت‌ معنوی هم انجام دهد.
انتخاب مناسب تیم والیبال ایران، که البته مقارن با درخشش این تیم در سطح جهان شد، نشان از انتخاب درست راه تبلیغ توسط مدیران بانک گردشگری دارد. والیبال در رشته‌های ورزشی رشته‌ای متمایز است. بانکی هم که می‌خواهد نشان دهد متمایز است، باید به سراغ ورزش متمایز برود.

بانک گردشگری برای والیبال ایران فقط یک اسپانسر و حامی مالی نیست. این بانک ثابت کرده که علاوه بر حمایت مادی از سرو قامتان ایران، قصد دارد از این تیم حمایت معنوی هم انجام دهد. بانک گردشگری به این نتیجه رسیده که رفع دغدغه‌های مالی والیبال، تنها بخشی از ضرورت های کسب موفقیت جهانی است و برای رسیدن به قله‌های والیبال دنیا، تیم ملی باید با حمایت‌های ملی همراهی شود.

اما چرا بانک گردشگری رشته والیبال را انتخاب کرده تا از آن حمایت کند؟ هدف اصلی بانک گردشگری در حوزه ورزش، توجه به ابعاد ملی و بین المللی و تاثیرات اجتماعی این رشته است تا بتواند زمینه ساز ایجاد یک جریان رو به رشد و توام با موفقیت در والیبال شود.این یعنی بانک گردشگری با یک تیر دو نشان را هدف قرار داده است.

بسیاری از هواداران والیبال ایران می خواهند بدانند بانک گردشگری برای این رشته چه کار کرده است؟ بزرگ ترین دستاورد فدراسیون والیبال از حمایت‌های بانک، ایجاد توان و ظرفیت برنامه ریزی دراز مدت و بدون دغدغه مالی است. البته این حمایت، اثر خودش را در کوتاه مدت هم نشان داد. فدراسیون والیبال با حمایت‌های بانک گردشگری توانسته توان انتخاب بهترین مربیان را پیدا کند و از طرفی این ظرفیت ایجاد شده که فدراسیون بتواند سرمایه گذاری بهتری روی تیم های پایه انجام دهد.

از دیگر رویگردهای بانک گردشگری در حوزه اسپانسری ورزشی تاکید بر اثربخشی کار فرهنگی برای توسعه اهداف ملی بود.

چنانکه بابک شهیدی مدیر روابط عمومی بانک گردشگری نیز گفته است: این بانک در موضوع حمایت و اسپانسری فدراسیون والیبال نگاه ملی دارد و به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای افتخار آفرینی قهرمانان والیبال کشور است.

گفتنی است بانک گردشگری تنها حامی رسمی فدراسیون والیبال کشور تا پایان المپیک ۲۰۲۰ توکیو است .

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.