ارسال شده در سپتامبر 30, 2018 توسط
اولین شعبه دیجیتال بانک ایران زمین پیش از ظهر امروز یکشنبه هشتم مهرماه با حضور عبدالمجید پورسعید مدیرعامل و نیز اعضای هیات مدیره این بانک در مجتمع تجاری مگامال افتتاح شد.
 پورسعید مدیرعامل در مراسم افتتاح اولین شعبه دیجیتال بانک ایران زمین گفت: این شعبه در راستای تحول بنیادین ارائه خدمات بانکداری به مشتریان راه اندازی شده است.

ی افزود: بانک ایران زمین قصد دارد تا با ارائه خدمات دیجیتال و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، هر فردی که از خدمات بانک استفاده می کند از خدمات ارزش افزوده بهره مند باشد.

مدیرعامل بانک ایران زمین ادامه داد: این شعبه در قالب یک سوپر مارکت مالی، خدمات دیجیتال به مشتریان خود ارائه می کند و امید است تا با ارائه خدمات متفاوت و متنوع در این شعبه، تفاوت آن با سایر شعب این بانک احساس شود.

وی خاطر نشان کرد: طرح تحول دیجیتال این بانک از طریق کانال های مختلف دنبال می شود و انواع خدمات بانک ایران زمین بدون مراجعه مشتریان به شعب در این بانک ارایه می شود. پورسعید افزود: بانک ایران زمین ۳۲۹ شعبه دارد ولی ۹۷ درصد از تراکنش های بانکی آن بدون حضور مشتریان در شعبه انجام می شود و شعبه دیجتال این بانک نیز یکی از نشانه های تحول دیجیتال است و در کانال های مختلف خدمات به صورت مجازی به مشتریان ارائه می شود.
دسته بندی

نظر خود را اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.